Ramoto
 

DRIVEN

 

DRIVEN DZINĒJU MONTĀŽAS SMĒRE.

DRIVEN DZINĒJU MONTĀŽAS SMĒRE.

          Šo smēri iesaka lietot vadoši sadales vārpstu ražotāji. Šī augsta spiediena smērviela pilnīgi izšķīst eļļā, neaizsprostojot eļļas kanālus un nebloķējot eļļas filtrus. DRIVEN dzinēju montāžas smēre labi pielīp virsmām un aizsargā tās pie pirmreizējas dzinēja iedarbināšanas, tādējādi Jūs varat uz šīs smēres aizsardzību droši paļauties. Smēre jālieto uz sadales vārpstu kulaciņiem un vārstu bīdītāju virsmām, lai tās pasargātu sākotnējā dzinēja piestrādes periodā. Šo smēri var lietot arī uz sadales zobratiem, rokeru asīm, rokeru galiem, virzuļu pirkstiem un vārstu vadīklām. Kombinācijā ar DRIVEN BR piestrādes eļļām DRIVEN dzinēju montāžas smēre nodrošina drošu aizsardzību dzinēja piestrādāšanās periodā. Montāžas smēri var lietot ar jebkurām citām dzinēju eļļām.

Fasējums: 28 gr. tūbiņa un 454 gr. trauks.

DRIVEN HVL – Augstas Viskozitātes Montāžas Eļļa

DRIVEN HVL – Augstas Viskozitātes Montāžas Eļļa

               Augstas viskozitātes dzinēju montāžas eļļa (HVL) nodrošina izturīgu, bet šķidru plēvi, lai aizsargātu dzinēju rotējošas un garenvirziena kustības daļas montāžas laikā un sākotnējā piestrādes procesā. Šis neputojošais produkts labi sajaucas ar dzinēja eļļu un palielina eļļas slāņa biezumu kritiskajā dzinēja piestrādes procesā. Šī eļļa ir papildināta ar ZDDP (Cinka ditiofosfātu) piedevām. Lietojama dzinēja gultņos, buksēs, sadales ķēdēm un zobratiem, eļļas sūkņos, uz virzuļu sānu virsmām. HVL eļļa nesacietē un nepadara dzinēja daļas lipīgas. HVL montāžas eļļu var pievienot dzinēja eļļai lai palielinātu eļļas plēves biezumu. HVL montāžas eļļa neiespaido motociklu slapjo sajūgu darbību.

Fasējums: 227gr. pudele.

Driven Carb Defender – Driven Karburatoru Aizsarglīdzeklis

Driven Carb Defender – Driven Karburatoru Aizsarglīdzeklis

                 Etanola piedevas mūsdienu benzīnā izraisa karburatoru dzinēju un degvielas sistēmu pastiprinātu koroziju. Etanols ir higroskopisks, tas nozīmē, ka etanolu saturoša degviela piesaista gaisa mitrumu, kas attiecīgi izraisa koroziju degvielas sistēmā un pašā dzinējā. Dzinēja eļļas piesārņojums ar etanolu var novest pie pastiprināta mitruma sastāva dzinēja karterī, izraisot dzinēja daļu koroziju. Bez tam etanols pats par sevi izraisa tādu dzinēja detaļu koroziju, kuras izgatavotas no alumīnija un cinka – t.i. karburatorus. Šīs problēmas vēl vairāk pastiprinās ilglaicīgo uzglabāšanas periodu rezultātā starp dzinēju darbināšanas reizēm. DRIVEN karburatoru aizsarglīdzeklis ir speciāli radīts, lai aizsargātu karburatorus pret etanola radīto koroziju un nogulsnēm dzinēja ieplūdes traktā. Speciāli pretrūsas inhibitori pasargā no nepieciešamības veikt dārgus remontus, no dzinēju jaudas zudumiem, kurus izraisa benzīns ar etanola piejaukumu un mitrums, ko šī degviela piesaista. Šī degvielas piedeva kontrolē dzinēja ieplūdes trakta nosēdumu veidošanos, tā attīra un aizsargā degvielas sistēmas un ieplūdes sistēmas virsmas.

         DRIVEN karburatoru aizsarglīdzeklis paredzēts lietošanai sacīkšu automobiļiem un motocikliem, klasiskajiem automobiļiem un motocikliem, kvadracikliem, sniega motocikliem, zāles pļāvējiem, laivu motoriem un citiem dzinējiem.

                  Aizsargā pret koroziju, attīra no nogulsnēm, atjauno jaudu.

Fasējums: 236 ml. pudele paredzēta 95 litriem benzīna.

DRIVEN BR DZINĒJU PIESTRĀDES EĻĻA 15W-50

DRIVEN BR DZINĒJU PIESTRĀDES EĻĻA 15W-50

               Šo eļļu iesaka lietot vairāki sadales vārpstu ražotāji, jo tās sastāvā ir optimāli daudzumi cinka un fosfora, kas nodrošina labu piestrādi gan dzinējiem ar plakanas virsmas vārstu bīdītājiem, gan ar rullīšu bīdītājiem. Eļļas piedevas nodrošina labu gredzenu piestrādi. Šī eļļa nodrošina maksimālu aizsardzību gan sadales velves kulaciņiem, gan vārstu bīdītājiem sākotnējā piestrādes procesā. Papildus ZDDP piedevas nav nepieciešamas. Eļļa var tikt izmantota, lai attīstītu pilnu dzinēja jaudu uz stenda, vai lai veiktu 1 sacīkšu braucienu, vai 640 kilometrus ielas braukšanas režīmā. Tipiska viskozitāte 15W-50.

Fasējums: 0.946 Lt. pudele.

DRIVEN HOT ROD -- HR (HR-1) 15W-50 MINERĀLEĻĻA

DRIVEN HOT ROD -- HR (HR-1) 15W-50 MINERĀLEĻĻA

             Šī eļļa paredzēta „hot rod”, „muscle car” un vēsturiskajiem automobiļu dzinējiem. Automobiļiem ar lielizmēra dzinējiem, forsētiem retro dzinējiem un dzinējiem ar oriģinālajiem eļļas blīvslēgiem. Eļļas satāvā ir piedevas, kuras pasargā no korozijas ziemas uzglabāšanas periodā. Eļļa ideāli piemērota gan dzinējiem ar plakanas virsmas vārstu bīdītājiem, gan ar rullīšu bīdītājiem. Eļļai nav nepieciešamas papildus ZZDP piedevas. Tipiska viskozitāte 15W-50. Eļļas agrākais apzīmējums HR-1.

Fasējums: 0.946 lt. pudele un 5 lt. kanna.

DRIVEN HOT ROD – HR (HR-3) 15W-50 SINTĒTISKĀ EĻĻA

DRIVEN HOT ROD – HR (HR-3) 15W-50 SINTĒTISKĀ EĻĻA

            Eļļa nodrošina perfektu aizsardzību turbo pūtes dzinējiem, dzinējiem ar lieliem blokiem un dzinējiem ar palielinātām darba atstarpēm/spēlēm. Ideāli piemērota gargājiena un augstas kompresijas dzinējiem. Droša O₂ sensoriem un dzinējiem kuri apgādāti ar katalizatoriem. Eļļai nav nepieciešamas papildus ZZDP piedevas. Tipiska viskozitāte 15W-50. Eļļas agrākais apzīmējums HR-3.

Fasējums: 0.946 lt. pudele un 5 lt. kanna.

DRIVEN HD50 – EĻĻA GAISA DZESĒŠANAS MOTOCIKLU DZINĒJIEM 15W-50

DRIVEN HD50 – EĻĻA GAISA DZESĒŠANAS MOTOCIKLU DZINĒJIEM 15W-50

             Eļļa nodrošina perfektu aizsardzību gaisa dzesēšanas motociklu dzinējiem. Ideāli piemērota gan dzinējiem ar plakanas virsmas vārstu bīdītājiem, gan ar rullīšu bīdītājiem. Eļļas sastāvā ir pretkorozijas inhibitoru piedevas, kas nodrošina aizsardzību pret etanola degvielas iedarbību un aizsargā dzinēju glabāšanas laikā ziemas mēnešos. Tipiska viskozitāte 15W-50.

Fasējums: 0.946 lt. pudele.

  

«Uz augšu